MLVC18V011C2400
- Артикул производителя:
- MLVC18V011C2400
- Краткое описание:
- VARISTOR 16V 500A 1812
- Capacitance @ Frequency :
- 2400 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 500 A
- Energy :
- 2.5J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 7.8 V
- Maximum DC Volts :
- 11 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 1812 (4532 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 18.4 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 13.6 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 16 V