V20X385E
- Артикул производителя:
- V20X385E
- Краткое описание:
- VARISTOR 620V 15KA DISC 23MM
- Capacitance @ Frequency :
- 800 pF @ 1 kHz
- Maximum AC Volts :
- 385 V
- Maximum DC Volts :
- 505 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 682 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 558 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 620 V