V20X350E
- Артикул производителя:
- V20X350E
- Краткое описание:
- VARISTOR 560V 15KA DISC 23MM
- Capacitance @ Frequency :
- 900 pF @ 1 kHz
- Maximum AC Volts :
- 350 V
- Maximum DC Volts :
- 450 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 616 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 504 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 560 V