V20E150PL2T1
Артикул производителя:
V20E150PL2T1
Производитель/Бренд:
Hartland Controls/Littelfuse
Краткое описание:
VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM
Производитель :
Hartland Controls/Littelfuse
Категория товара :
TVS - Varistors, MOVs
Capacitance @ Frequency :
1600 pF @ 1 MHz
Current - Surge :
10 kA
Energy :
120J
Features :
Maximum AC Volts :
150 V
Maximum DC Volts :
200 V
Mounting Type :
Through Hole
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-55°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Disc 20mm
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
264 V
Varistor Voltage (Min) :
216 V
Varistor Voltage (Typ) :
240 V