CGA0805MLA-22101E
- Артикул производителя:
- CGA0805MLA-22101E
- Краткое описание:
- VARISTOR 29.5V 30A 0805
- Capacitance @ Frequency :
- 100 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 30 A
- Energy :
- 0.1J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 17 V
- Maximum DC Volts :
- 22 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 0805 (2012 Metric)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 34 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 25 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 29.5 V