CGA0805MLA-18351E
- Артикул производителя:
- CGA0805MLA-18351E
- Краткое описание:
- VARISTOR 22.5V 120A 0805
- Capacitance @ Frequency :
- 350 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 120 A
- Energy :
- 0.3J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 14 V
- Maximum DC Volts :
- 18 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 0805 (2012 Metric)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 25.2 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 19.8 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 22.5 V