VDRS10P095BKE
- Артикул производителя:
- VDRS10P095BKE
- Краткое описание:
- VARISTOR 150V 2.5KA DISC 12MM
- Capacitance @ Frequency :
- 800 pF @ 1 kHz
- Energy :
- 22J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 95 V
- Maximum DC Volts :
- 125 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- Disc 12mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 165 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 135 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 150 V