V20X330E
- Артикул производителя:
- V20X330E
- Краткое описание:
- VARISTOR 530V 15KA DISC 23MM
- Capacitance @ Frequency :
- 900 pF @ 1 kHz
- Maximum AC Volts :
- 330 V
- Maximum DC Volts :
- 435 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 583 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 477 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 530 V