V10H14PL2T
- Артикул производителя:
- V10H14PL2T
- Краткое описание:
- VARISTOR 22V 1.5KA DISC 10MM
- Capacitance @ Frequency :
- 4650 pF @ 1 MHz
- Maximum AC Volts :
- 14 V
- Maximum DC Volts :
- 18 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 10mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 24.2 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 19.8 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 22 V