V10H14PL1T
- Артикул производителя:
- V10H14PL1T
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- VARISTOR 22V 1.5KA DISC 10MM
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 4650 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 1.5 kA
- Energy :
- 5J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 14 V
- Maximum DC Volts :
- 18 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 10mm
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 24.2 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 19.8 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 22 V