MLVC13V022C1100
- Артикул производителя:
- MLVC13V022C1100
- Краткое описание:
- VARISTOR 30V 300A 1210
- Capacitance @ Frequency :
- 1100 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 300 A
- Energy :
- 1.5J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 15.6 V
- Maximum DC Volts :
- 22 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 1210 (3225 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 33 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 27 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 30 V