MLVC13V065C400
Артикул производителя:
MLVC13V065C400
Производитель/Бренд:
Eaton - Electronics Division
Краткое описание:
VARISTOR 82V 250A 1210
Производитель :
Eaton - Electronics Division
Capacitance @ Frequency :
400 pF @ 1 MHz
Current - Surge :
250 A
Energy :
1.5J
Features :
Maximum AC Volts :
46 V
Maximum DC Volts :
65 V
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C (TA)
Package / Case :
1210 (3225 Metric)
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
90.2 V
Varistor Voltage (Min) :
73.8 V
Varistor Voltage (Typ) :
82 V