V330MT5B
- Артикул производителя:
- V330MT5B
- Краткое описание:
- VARISTOR 330V 100A SOD83A AXIAL
- Capacitance @ Frequency :
- 14 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 100 A
- Energy :
- 1.1J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 200 V
- Maximum DC Volts :
- 274 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 363 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 297 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 330 V