V270MT2A
- Артикул производителя:
- V270MT2A
- Краткое описание:
- VARISTOR 270V 100A SOD83A AXIAL
- Capacitance @ Frequency :
- 17 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 100 A
- Energy :
- 0.9J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 163 V
- Maximum DC Volts :
- 224 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- SOD-83A Axial
- Varistor Voltage (Max) :
- 311 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 229 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 270 V