CV625K14BL5
- Артикул производителя:
- CV625K14BL5
- Краткое описание:
- CV 625VRMS 14MM BULK L5
- Capacitance @ Frequency :
- 270 pF @ 1 kHz
- Energy :
- 280J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 625 V
- Maximum DC Volts :
- 825 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 14mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 1.1 kV
- Varistor Voltage (Min) :
- 900 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 1 kV