V20X175E
- Артикул производителя:
- V20X175E
- Краткое описание:
- VARISTOR 270V 15KA DISC 23MM
- Capacitance @ Frequency :
- 1700 pF @ 1 kHz
- Energy :
- 270J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 175 V
- Maximum DC Volts :
- 225 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 297 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 243 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 270 V