B72210P2301K151
- Артикул производителя:
- B72210P2301K151
- Производитель/Бренд:
- EPCOS - TDK Electronics
- Краткое описание:
- 10MM, 300VAC, 10% MP ADVANCED
- Производитель :
- EPCOS - TDK Electronics
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 285 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 3.5 kA
- Energy :
- 65J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 300 V
- Maximum DC Volts :
- 385 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 10mm
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 517 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 423 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 470 V