V10H95PL3T
- Артикул производителя:
- V10H95PL3T
- Краткое описание:
- VARISTOR 150V 3.5KA DISC 10MM
- Capacitance @ Frequency :
- 800 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 3.5 kA
- Energy :
- 36J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 95 V
- Maximum DC Volts :
- 125 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 10mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 165 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 135 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 150 V