VA100048D101DL
- Артикул производителя:
- VA100048D101DL
- Производитель/Бренд:
- Ethertronics/AVX
- Краткое описание:
- VARISTOR 62V 100A AXIAL
- Производитель :
- Ethertronics/AVX
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 200 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 100 A
- Energy :
- 0.4J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 34 V
- Maximum DC Volts :
- 48 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Axial
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 68.2 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 55.8 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 62 V