VDRS07B040TLE
- Артикул производителя:
- VDRS07B040TLE
- Краткое описание:
- VARISTOR 68V 250A DISC 9MM
- Capacitance @ Frequency :
- 1000 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 250 A
- Energy :
- 5.2J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 40 V
- Maximum DC Volts :
- 56 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- Disc 9mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 74.8 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 61.2 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 68 V