CVQ510K10BL1
- Артикул производителя:
- CVQ510K10BL1
- Краткое описание:
- CVQ 510VRMS 10MM BULK L1
- Capacitance @ Frequency :
- 180 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 3.5 kA
- Energy :
- 131J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 510 V
- Maximum DC Volts :
- 670 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 10mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 902 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 738 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 820 V