V10P42AUTOL1T
- Артикул производителя:
- V10P42AUTOL1T
- Краткое описание:
- VARISTOR 68V 1.5KA DISC 10MM
- Capacitance @ Frequency :
- 1850 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 1.5 kA
- Energy :
- 25J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 42 V
- Maximum DC Volts :
- 50 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 10mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 74.8 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 61.2 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 68 V