AV40K1812801NIR1HT
- Артикул производителя:
- AV40K1812801NIR1HT
- Capacitance @ Frequency :
- 1800 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 800 A
- Energy :
- 4.8J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 40 V
- Maximum DC Volts :
- 56 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TA)
- Package / Case :
- 1812 (4532 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 74.8 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 61.2 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 68 V