AMCV-1210H-180-T
- Артикул производителя:
- AMCV-1210H-180-T
- Краткое описание:
- VARISTOR 25V 400A 1210
- Capacitance @ Frequency :
- 1400 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 400 A
- Energy :
- 1.5J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 12.7 V
- Maximum DC Volts :
- 18 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 1210 (3225 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 28 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 22 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 25 V