AMCV-1210H-750-T
- Артикул производителя:
- AMCV-1210H-750-T
- Краткое описание:
- VARISTOR 94V 300A 1210
- Capacitance @ Frequency :
- 300 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 300 A
- Energy :
- 2J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 55 V
- Maximum DC Volts :
- 75 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 1210 (3225 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 103 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 85 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 94 V