AMCV-1210H-120-T
- Артикул производителя:
- AMCV-1210H-120-T
- Краткое описание:
- VARISTOR 16V 400A 1210
- Capacitance @ Frequency :
- 2000 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 400 A
- Energy :
- 1J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 8.5 V
- Maximum DC Volts :
- 12 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 1210 (3225 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 19 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 13 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 16 V