V22ZA3PX2855
Артикул производителя:
V22ZA3PX2855
Производитель/Бренд:
Hartland Controls/Littelfuse
Краткое описание:
VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM
Производитель :
Hartland Controls/Littelfuse
Категория товара :
TVS - Varistors, MOVs
Capacitance @ Frequency :
14730 pF @ 1 MHz
Current - Surge :
1 kA
Energy :
4J
Features :
Maximum AC Volts :
14 V
Maximum DC Volts :
18 V
Mounting Type :
Through Hole
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-55°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Disc 14mm
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
24.2 V
Varistor Voltage (Min) :
19.8 V
Varistor Voltage (Typ) :
22 V