VDRS07H460TLE
- Артикул производителя:
- VDRS07H460TLE
- Краткое описание:
- VARISTOR 750V 1.2KA DISC 9MM
- Capacitance @ Frequency :
- 75 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 1.2 kA
- Energy :
- 63J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 460 V
- Maximum DC Volts :
- 615 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- Disc 9mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 825 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 675 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 750 V