VDRS07H175TSE
- Артикул производителя:
- VDRS07H175TSE
- Краткое описание:
- VARISTOR 275V 1.2KA DISC 9MM
- Capacitance @ Frequency :
- 230 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 1.2 kA
- Energy :
- 23J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 175 V
- Maximum DC Volts :
- 225 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- Disc 9mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 302.5 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 247.5 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 275 V