SV320K14BL1
- Артикул производителя:
- SV320K14BL1
- Производитель/Бренд:
- Bourns Inc.
- Краткое описание:
- SV 320 K 14 B L1
- Производитель :
- Bourns Inc.
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 480 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 8 kA
- Energy :
- 230J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 320 V
- Maximum DC Volts :
- 420 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 14mm
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 561 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 459 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 510 V