V460LC10PX2855
- Артикул производителя:
- V460LC10PX2855
- Краткое описание:
- VARISTOR 715V 2.5KA DISC 10MM
- Capacitance @ Frequency :
- 280 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 2.5 kA
- Energy :
- 56J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 460 V
- Maximum DC Volts :
- 615 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 10mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 786.5 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 643.5 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 715 V