V56ZC3PX2855
- Артикул производителя:
- V56ZC3PX2855
- Краткое описание:
- VARISTOR 56V 500A DISC 10MM
- Capacitance @ Frequency :
- 2150 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 500 A
- Maximum AC Volts :
- 35 V
- Maximum DC Volts :
- 45 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 10mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 61.6 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 50.4 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 56 V