V10X550E
- Артикул производителя:
- V10X550E
- Краткое описание:
- VARISTOR 910V 4.5KA DISC 12.5MM
- Capacitance @ Frequency :
- 150 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 4.5 kA
- Energy :
- 112J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 550 V
- Maximum DC Volts :
- 745 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 10mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 1.001 kV
- Varistor Voltage (Min) :
- 819 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 910 V