VE1210K401R025
- Артикул производителя:
- VE1210K401R025
- Производитель/Бренд:
- KEMET
- Краткое описание:
- VARISTOR 39V 400A 1210
- Производитель :
- KEMET
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 1060 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 400 A
- Energy :
- 1.8J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 25 V
- Maximum DC Volts :
- 31 V
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Package / Case :
- 1210 (3225 Metric)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 42.9 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 35.1 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 39 V