AMCV-1206H-140-T
- Артикул производителя:
- AMCV-1206H-140-T
- Краткое описание:
- VARISTOR 19V 300A 1206
- Capacitance @ Frequency :
- 1500 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 300 A
- Energy :
- 0.7J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 10 V
- Maximum DC Volts :
- 14 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 1206 (3216 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 22 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 16 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 19 V