ERZ-VA9V560
Артикул производителя:
ERZ-VA9V560
Краткое описание:
VARISTOR 56V 1KA DISC 10MM
Capacitance @ Frequency :
3750 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
1 kA
Energy :
8.1J
Features :
Maximum AC Volts :
35 V
Maximum DC Volts :
45 V
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Disc 10mm
Varistor Voltage (Max) :
62 V
Varistor Voltage (Min) :
50 V
Varistor Voltage (Typ) :
56 V