V18ZA05PX2855
Артикул производителя:
V18ZA05PX2855
Производитель/Бренд:
Hartland Controls/Littelfuse
Краткое описание:
VARISTOR 18V 100A DISC 5MM
Производитель :
Hartland Controls/Littelfuse
Категория товара :
TVS - Varistors, MOVs
Capacitance @ Frequency :
1400 pF @ 1 MHz
Current - Surge :
100 A
Energy :
0.17J
Features :
Maximum AC Volts :
10 V
Maximum DC Volts :
14 V
Mounting Type :
Through Hole
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-55°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Disc 5mm
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
19.8 V
Varistor Voltage (Min) :
16.2 V
Varistor Voltage (Typ) :
18 V