V10E550PL2T
- Артикул производителя:
- V10E550PL2T
- Краткое описание:
- RADIAL VARISTOR 10MM
- Capacitance @ Frequency :
- 100 pF @ 1 MHz
- Energy :
- 95J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 550 V
- Maximum DC Volts :
- 745 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 10mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 1.001 kV
- Varistor Voltage (Min) :
- 819 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 910 V