B72207S2140K211
- Артикул производителя:
- B72207S2140K211
- Краткое описание:
- 7MM, 14VAC, 10%, ADVANCED
- Capacitance @ Frequency :
- 230 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 1.75 kA
- Energy :
- 13.5J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 140 V
- Maximum DC Volts :
- 180 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 7mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 242 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 198 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 220 V