VDRS07H275BKE
Артикул производителя:
VDRS07H275BKE
Производитель/Бренд:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Краткое описание:
VARISTOR 430V 1.2KA DISC 9MM
Производитель :
Категория товара :
TVS - Varistors, MOVs
Capacitance @ Frequency :
140 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
1.2 kA
Energy :
36J
Features :
Maximum AC Volts :
275 V
Maximum DC Volts :
350 V
Mounting Type :
Through Hole
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
Disc 9mm
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
473 V
Varistor Voltage (Min) :
387 V
Varistor Voltage (Typ) :
430 V