VDRS07H060BKE
- Артикул производителя:
- VDRS07H060BKE
- Краткое описание:
- VARISTOR 100V 1.2KA DISC 9MM
- Capacitance @ Frequency :
- 700 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 1.2 kA
- Energy :
- 8.3J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 60 V
- Maximum DC Volts :
- 85 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- Disc 9mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 110 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 90 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 100 V