MLVC12V065C100
- Артикул производителя:
- MLVC12V065C100
- Краткое описание:
- VARISTOR 82V 35A 1206
- Capacitance @ Frequency :
- 100 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 35 A
- Energy :
- 0.1J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 46 V
- Maximum DC Volts :
- 65 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 1206 (3216 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 90.2 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 73.8 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 82 V