B72520G0400K062
- Артикул производителя:
- B72520G0400K062
- Краткое описание:
- CT1206K40G_G
- Capacitance @ Frequency :
- 470 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 100 A
- Energy :
- 0.5J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 40 V
- Maximum DC Volts :
- 56 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 74.8 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 61.2 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 68 V