VDRS05C150BSE
- Артикул производителя:
- VDRS05C150BSE
- Краткое описание:
- VARISTOR 240V 400A DISC 7MM
- Capacitance @ Frequency :
- 110 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 400 A
- Energy :
- 7.1J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 150 V
- Maximum DC Volts :
- 200 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 7mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 264 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 216 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 240 V