V625LA10PX1347
- Артикул производителя:
- V625LA10PX1347
- Краткое описание:
- VARISTOR 1KV 2.5KA DISC 10MM
- Capacitance @ Frequency :
- 80 pF @ 1 MHz
- Maximum AC Volts :
- 625 V
- Maximum DC Volts :
- 825 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 10mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 1.1 kV
- Varistor Voltage (Min) :
- 900 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 1 kV