ERZ-V14D220CS
- Артикул производителя:
- ERZ-V14D220CS
- Краткое описание:
- VARISTOR 22V 2KA DISC 14MM
- Capacitance @ Frequency :
- 20000 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 2 kA
- Energy :
- 6.3J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 14 V
- Maximum DC Volts :
- 18 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 14mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 24 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 20 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 22 V