ERZ-V14V201CS
- Артикул производителя:
- ERZ-V14V201CS
- Краткое описание:
- VARISTOR 200V 6KA DISC 14MM
- Capacitance @ Frequency :
- 770 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 6 kA
- Energy :
- 70J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 130 V
- Maximum DC Volts :
- 170 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 14.5mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 225 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 185 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 200 V