ERZ-E11B112CS
Артикул производителя:
ERZ-E11B112CS
Производитель/Бренд:
Panasonic - ATG
Краткое описание:
VARISTOR 1.1KV 5KA DISC 14MM
Производитель :
Panasonic - ATG
Категория товара :
TVS - Varistors, MOVs
Capacitance @ Frequency :
200 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
5 kA
Energy :
310J
Features :
Maximum AC Volts :
680 V
Maximum DC Volts :
895 V
Mounting Type :
Through Hole
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Disc 14mm
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
1.21 kV
Varistor Voltage (Min) :
990 V
Varistor Voltage (Typ) :
1.1 kV