B72530G0170K062
- Артикул производителя:
- B72530G0170K062
- Краткое описание:
- VARISTOR MLV 1210
- Capacitance @ Frequency :
- 2200 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 400 A
- Energy :
- 1.7J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 17 V
- Maximum DC Volts :
- 22 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TA)
- Package / Case :
- 1210 (3225 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 29.7 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 24.3 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 27 V