B72530G1140S262
- Артикул производителя:
- B72530G1140S262
- Краткое описание:
- VARISTOR MLV 1210
- Capacitance @ Frequency :
- 3000 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 400 A
- Energy :
- 1.6J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 14 V
- Maximum DC Volts :
- 16 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 28.175 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 20.825 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 24.5 V